Cuplul Marian – Alina
Sunday, November 23rd, 2008Ce parere aveti de cele intamplate pana acum in cuplul Marian - Alina? Credeti ca cei doi se potrivesc? Ce sfaturi le-ati da acestora ?
Ce parere aveti de cele intamplate pana acum in cuplul Marian - Alina? Credeti ca cei doi se potrivesc? Ce sfaturi le-ati da acestora ?
In aceasta saptamana, a fost aleasa ca si data trecuta tot doamna Ioana. Care credeti ca sunt atuurile ei fata de celelalte mame din casa?
Sunteti curiosi ce s-a intamplat cu Ema si Catalin dupa finalul emisiunii Nora pentru Mama 2? Ei bine….cei doi sunt in prezent impreuna. Din pacate se pare ca Ema a pierdut sarcina, insa acest lucru nu i-a despartit, ci din contra ei se iubesc mai mult si sunt mai uniti ca niciodata. Desi nu au avut parte de un bebe acum, sunt tineri, au toata viata inainte si doar impreuna vor reusi sa aibe totul.
In ciuda faptului ca cei 2 nu au castigat premiul cel mare, in concursul NPM2, ei au fost printre cei mai castigati… s-au castigat unul pe altul. De aceea le uram cat mai multi ani impreuna si sa auzim numai vesti bune din partea lor.
Cel de-al 7 -lea baiat asteptat sa intre in casa saptamana aceasta si-a facut aparitia si surprinzator sau nu acesta este foarte cunoscut, el facand parte din trupa VANK. Cornel Ilie, solistul trupei Vank are 34 de ani, nu este casatorit si a intrat in casa pentru a le cunoaste mai bine pe fete.
Liderul trupei Vank, Cornel Ilie, e capabil de multe. Cand era pionier, si-a fortat parintii sa-i cumpere o chitara. Este o persoana pozitiva si il “inspira” mult zilele cu soare. Se simte excelent si cand le face celor din jur bucurii si surprize. Cornel se pricepe cel mai mult inafara de cantat, la tenis si la scris. Ii place sa citeasca, dar si sa scrie proza de science-fiction.
El se descrie pe sine ca fiind ambitios si pozitiv, optimist.
In aceasta saptamana telespectatorii au revenit la Mihaela, votand-o in procent de 31% ca Mireasa Saptamanii. In acest fel ea a reintrat in casa, in urma celor 2 voturi de eliminare. Pe locul 2 a fost urmata de Roxana, pe locul 3 de Oana si pe locul 4 de Alina.
Ce parere aveti despre voturile din saptamana aceasta?
Din nou doamna Ioana a reusit sa castige increderea publicului si a iesit Mama Saptamanii, cu un procent destul de bun. Ce parere aveti despre doamna Ioana?