Laura – Gabriel, un cuplu in afara casei
Sunday, November 9th, 2008Laura si Gabriel odata cu iesirea din casa NPM3 s-au intalnit si in prezent formeaza un cuplu. Impreuna si-au gasit dragostea pe care o cautau la Nora pentru Mama.
Ce parere aveti de cuplul Laura-Gabriel, credeti ca se potrivesc?




