Mireasa Saptamanii, din nou Roxana (24 – 29 noiembrie 2008)
Monday, December 1st, 2008Dupa cum va asteptati Roxana a iesit din nou Mireasa Saptamanii, fiind urmata pe locul 2 de Mihaela, locul 3 de Alina si locul 4 de Ioana.
Dupa cum va asteptati Roxana a iesit din nou Mireasa Saptamanii, fiind urmata pe locul 2 de Mihaela, locul 3 de Alina si locul 4 de Ioana.
In aceasta saptamana, viziunea telespectatorilor asupra Mamei Saptamanii s-a schimbat, astfel “trofeul” a revenit doamnei Stela. O fi meritat sau nu, asta voi trebuie sa stiti. Ce parere aveti de aceasta schimbare?
In seara aceasta (29 noiembrie 2008) 2 fete au fost nominalizate de catre mame: Oana ( 1 vot din partea doamnei Stela) si Lavinia ( 4 voturi de la restul mamelor).
Din cauza faptului ca doamna Stela a iesit Mama Saptamanii si Oana nu a mai fost protejata, ea a fost nevoita sa paraseasca concursul.
Ce parere aveti de acest lucru?
Cine ati dori sa paraseasca NPM3 in seara de sambata 29.11.2008?
Majoritatea sunt dezamagiti de actuala editie Nora pentru Mama…si tu esti? Daca da, atunci vino cu sugestii de imbunatatire! Parerea ta conteaza!
Asteptam pareri despre cum ati vrea sa fie emisiunea Nora pentru Mama 3.
Argumentati raspunsurile voastre!
Se pare ca Stefan s-a schimbat de cand a reintrat Andreea in casa. A renuntat la procente si acum este foarte increzator in relatia lui cu Andreea. Ce parere aveti de cei doi, credeti ca vor rezista impreuna?