Pareri despre emisiunea Mireasa pentru fiul meu


invitatie-casuta-roz

Va invit sa va spuneti parerea despre emisiunea Mireasa pentru fiul meu de la Antena 1 si nu numai.  Se accepta orice subiect de discutie, fara jigniri, discriminari sau cuvinte triviale.

Ne-mprietenim?

59,937 comentarii la “Pareri despre emisiunea Mireasa pentru fiul meu”

Pages: « 5994 … 1319 1318 1317 1316 1315 [1314] 1313 1312 1311 1310 1309 … 1 » Show All

  1. 13140
    otilia/magda Says:

    Buna ziua! daca site-ul,stationeaza,prestez pe fb! As vrea sa plece Iulia,ca ma enerveaza tare! Sta cu privirea fixata pe ceva,parca e sedata!Sa ramana Corina,care e mult mai frumoasa!

  2. 13139
    Mira Says:

    adriana…ciudat ! cei care te provoaca la discutii iti spun ca esti sensibiloasa, suparacioasa! eu nu am citit pe nicaieri sa te fi luat tu de cineva.
    :>! tilda spui ca madam Monica pampletareasa era suparacioasa saitu-lui! toata va uneati si scriati numai rautati si cit intra cineva aici era luat la goana daca nu va canta in struna,asa ca .. 8~>. si inca ceva ady daca nu te supui ordinelor gastii lor nu rezisti sa le strigi sa le faci complimenturi invatat-e fata invatat-e sau CD CD !

  3. 13138
    dorel Says:

    doamne, ce am ras, cu lacrimi, de poantele si bancurile postate !
    sarutmana doamnelor !
    aaaa…si un vechend de sfarsit de saptamana ,placut !

  4. 13137
    VALI-TULCEA Says:

    OTILIA sunt zile cand citesc bancurile tale si/mi plac fff tare si sunt zile cand citesc mesajele tale si mi se face pielea de gaina si stii ceva ieri mi/ai scris acele randuri asa frumoase si am lacrimat stii de ce ? pentru ca ieri fara ca tu sa stii eu am implinit o varsa adica A FOST ZIUA MEA iata cum noi fara sa ne stim fizic cred ca comunicam prin telepatie si asa a fost ca noi prin ajutorul RALUCAI NEAGU sa ne cunoastem de aceea o iubesc pe ea si pe voi toti si va respect Dzeu. sa ne dea sanatate ca in rest totul v/a fi bine va pup.VALI 13.oct.

  5. 13136
    Ady Says:

    Fata mamei
    satira/umor/satira/umor

    Gasca mea s-a suparat,
    Nici un ou azi, n-a ouat,
    Fata-mi care o ingrijea,
    Ei penele-i peria,
    Fata mea, fetita mea
    Adica,…. Kardeliea
    A plecat sa se marite
    C-un baiat cu studii multe!
    .. Du-te mama, eu i-am spus
    Cauta unul mai “sus”
    Cu o facultate mare
    Si cu bani in buzunare!
    .. Da mamica, ea mi-a zis
    Voi gasi unul precis
    Mi-o placea, nu mi-o placea
    Stie ea Kardelita !
    .. Asa mama, i-am spus eu
    Fii isteata, nu da rau
    Il iubesti, nu il iubesti
    Top pe el, sa-l… dibuiesti
    … Da mamica, mi-a spus fata
    Ce tu l-ai iubit pe tata!
    Voi sari cat pot de tare
    Si-l voi strnge pana-l doare!
    … Auzi mama, iar am zis
    Sa nu te dai tu de gol
    Sa-i spui lui de Marighiol
    Ca pe copca,ne-am cam dus!
    … Da mamica, mi-a zis fata,
    Nici o grija lasa fata,
    Voi juca teatru corect,
    Oricat va fi de destept,
    … Asa mama, asa fata
    Se intampla cateodata
    Pe la noi pe la romani
    Asa este, oameni buni?

    Adriana, 12 oct.2012

    …. Admin, am refacut-o, omisesem doua versuri!

    Adriana 13 oct.2012

  6. 13135
    SILVIA Says:

    IULIA A DEVENIT RIDICOLA,PENIBILA,PLICTISITOARE,ENERVANTA LA CULMEA RABDARII,SA PLECE MAI REPEDE CA M-AM PLICTISIT DE EA.

  7. 13134
    SILVIA Says:

    AM REUSIT SA VAD SI EU EMISIUNEA DE AZI ,ERAM CURIOASA SA VAD CE SA INTIMPLAT CU CRISTINA DE O POMENITI MEREU.E CLAR,CRISTINA ESTE PUTIN SADICA II PLACE SA VADA REACTIILE LUI COSMIN,PENTRU CA VREA SA-I CITESCA REACTIA LUI DE INGRIJORARE,APROAPE CA EA,IUBINDUL,SE HRANESTE CU REACTIILE LUI DE BARBAT GELOS.NU E CHIAR DE CONDAMNAT,AVIND IN VEDERE VIRSTA CRISTINEI,ESTE O ATITUDINE A EI NORMALA DE FATA INDRAGOSTITA PINA PESTE CAP,SI NICIDECUM NU TREBUI ACUZATA,MAI ALES DE COCIRLA DE MADALINA CARE SARE CA UN CIMPANZEU IN CALDURI PE BAIETII CARE IN MOD NORMAL NU AR TREBUI SA II ATINGA IN ACEST MOD.CIT DESPRE DOAMNA EMILIA CE SA SPUN ,ESTE O MAMA CARE VREA CEI MAI BUN PT BAIATUL EI,SI JUDECA CU MINTEA DE ACUM,DAR CUM FILMUL VIETII NU SE MAI POATE DERULA,UITAM CU TOTII DE MOMENTELE NOASTRE DIN TINERETEA ANILOR CIND AVEAM 16-18-SAU 20.ORICUM MAMA CEA MAI DIPLOMATA DIN TOATE EDITIILE DE PINA ACUM A FOST SI VA RAMINE DOAMNA MARIOARA,PACAT CA A PLECAT ACASA FARA O NORA,DAR CE FETE AU FOST ,MAI BINE CA NU O MAI DOARE CAPUL ACUM.

  8. 13133
    otilia/magda Says:

    Noapte buna,tuturor!

  9. 13132
    otilia/magda Says:

    Mariana,multumesc pentru rezumat,imi place cum scrii,esti superdoamna! Ma bucur ca sunt aici cu voi,cele mai adevarate persoane de pe planeta! Va pup si va strang in brate!Noapte buna,frumoaso!

  10. 13131
    otilia/magda Says:

    Ady,am facut referire la supararile tale catre unii useri,…am vazut ca esti de gasca,…super ”pastilele de ras”! Mai vreau! te pup!

Pages: « 5994 … 1319 1318 1317 1316 1315 [1314] 1313 1312 1311 1310 1309 … 1 » Show All

Comenteaza aici

Spam protection by WP Captcha-Free