Articole din categoria 'Nora pentru mama'

Alina se simte ameninţată!

Monday, December 15th, 2008

Un cuplu s-a destrămat pe neaşteptate, au rămas în urmă inimi frânte şi orgolii rănite! Violeta l-a părăsit pe Alex pentru Marian.

Reacţiile negative din partea celorlaţi nu au întârziat să apară! Alina simte că cei care sunt de partea noului cuplu o vor ataca pe ea, eliminând-o din concurs.

Sursa: www.kanald.ro

Plecarea Ioanei din casa Nora pentru Mama 3

Sunday, December 14th, 2008

Seara eliminarilor a fost o seara tensionata, pentru ca fetele au fost ingrijorate pentru cea care va parasi casa.

Mamele au facut urmatoarele nominalizari:

  • Mihaela (din partea doamnei Stefana, Ioana si Mariana);
  • Ioana (din partea doamnei Ildiko);
  • Georgiana (din partea doamnei Stela).

Deoarece doamna Ildiko a iesit pe primul loc, ca Mama Saptamanii, fata care a fost nevoita sa paraseasca concursul a fost Ioana, cea nominalizata de mama de pe primul loc.
Cea care a suferit cel mai mult pentru aceasta plecare a fost Andreea, care a plans toata seara.

Ce parere aveti de plecarea Ioanei?

Mama Saptamanii – doamna Ildiko (8 dec.- 13 dec. 2008)

Sunday, December 14th, 2008

Saptamana aceasta a fost rasturnare de situatie in randul voturilor pentru Mama Saptamanii, doamna Ildiko reusind sa iasa saptamana aceasta pe primul loc.

Care credeti ca sunt motivele pentru care doamna Ildiko a iesit Mama Saptamanii?

Mireasa Saptamanii – Roxana (8 dec.-13 dec. 2008)

Sunday, December 14th, 2008

In aceasta saptamana, la fel ca si in celelalte pe primul loc a iesit Roxana, pe locul 2 a iesit Alina, iar pe locul 3 Violeta.

In acesta saptamana, a fost pentru prima oara cand Mihaela nu a mai fost protejata de public, si din acest motiv a primit 3 nominalizari.

Ce parere aveti de fetele protejate, dar de faptul ca Mihaela nu a mai fost protejata?

Relatia de prietenie dintre Marian si Mihai

Sunday, December 14th, 2008

Marian si Mihai au devenit din ce in ce mai apropiati dupa formarea cuplului Marian-Violeta, asa declara ceilalti baieti din casa Nora pentru Mama 3. Relatia de prietenie dintre cei doi a devenit atat de importanta incat, ei se numesc nas(Mihai) si fin(Marian).
Ceilalti baieti din casa sunt convinsi ca Mihai s-a apropiat de Marian pentru ca mama acestuia a iesit de mai multe ori Mama Saptamanii si prin acest lucru o poate proteja pe Georgiana.

Credeti ca relatia de prietenie dintre cei doi se bazeaza pe interese? Daca da, care credeti ca ar fi acestea?

Bogdan-Valentina, un cuplu cu probleme?

Sunday, December 14th, 2008

Bogdan si Valentina par a avea probleme in cuplu. Valetina este cea care a fost deranjata de anumite lucruri pe care le-a facut Bogdan, si anume ca s-a bagat in relatia de prietenie dintre Marian si Mihai desi aceasta il rugase sa se concentreze mai mult pe cuplul lor si sa nu mai afirme nimic de ceilalti. Erau pe cale de a se desparti, dar acest lucru nu s-a intamplat.

Credeti ca Valentina nu tine la fel de mult la Bogdan, mai ales ca nu l-a sarutat la intrarea pe Aleea Dragostei?

Alexandru a declarat ca o place pe Mihaela

Sunday, December 14th, 2008

Alexandru spune ca a uitat-o pe Violeta si este decis sa incerce un alt cuplu cu o fata din casa. Desi pare un pic cam nehotarat, el este sigur ca vrea sa uite totul si sa o ia de la inceput.

Prima fata la care s-a gandit a fost Alina, dar celei careia i-a spus ca o place este Mihaela. Ea a fost putin cam sceptica si a spus ca este sigura ca el inca se mai gandeste la Violeta, insa nu stie ce se poate intampla pe parcursul emisiunii, mai ales ca il considera un baiat dragut si de treaba.

Ce parere aveti daca Alexandru si Mihaela ar forma un cuplu?

Mihaela are un admirator

Sunday, December 14th, 2008

Seara eliminarilor (13 dec. 2008) a venit cu un mesaj din partea unui admirator pentru una dintre fetele din casa. Fata careia i s-a adresat mesajul este Mihaela (care nu se astepta), desi celelalte credeau ca poate fi vorba de Roxana sau Alina.

Mesajul a venit din partea lui Catalin, un tanar – asistent medical si student la drept care pe parcursul urmaririi emisiunii s-a indragostit de Mihaela si din acel moment a decis ca vrea sa intre in casa cu ganduri de casatorie. Precum afirma mama lui Catalin in mesajul telefonic s-ar putea sa fie iubire si casatorie la prima vedere.

Ce parere aveti de acest mesaj?