Articole din categoria 'Nora pentru mama'

Carmen si Aurutu de la NPM2 s-au casatorit

Wednesday, March 4th, 2009

Mult controversatul cuplu de la Nora pentru mama 2, Carmen si Aurel, care s-au cunoscut in afara casei si care au trait impreuna in Italia, s-au reintalnit la editia a 2-a Nora pentru mama, unde au incercat sa-si continue relatia care se destramase.

Cei 2 au petrecut in casa o perioada mai mult de tachinare… Carmen a realizat pe parcusul concursului ca relatia ar putea deveni foarte serioasa si a preferat sa renunte la Aurel, motivand faptul ca nu il iubeste si ca niciodata nu l-a iubit. In casa a urmat un sir aproape nesfarsit de jigniri si acuze aduse de Carmen lui Aurutu si mamei sale…

Dupa finalul editiei Nora pentru mama 2, in care cei doi ar fi putut chiar sa castige concursul, Carmen a decis sa nu mai tina legatura cu Aurel si mama sa… dar surpriza, cei 2 s-au reintalnit si au decis sa ramana impreuna, iar in prezent s-au casatorit si locuiesc in Italia.

Se pare ca celor doi le-a fost sortit sa fie impreuna… le uram casa de piatra!

Adina si Viorel de la NPM2 sunt impreuna

Tuesday, March 3rd, 2009

In urma editiei Nora pentru mama 2, majoritatea cuplurilor formate in concurs nu au rezistat in afara casei. Se pare ca unii dintre concurenti, care nu s-au regasit in concurs, s-au indragostit in afara casei…este vorba de Adina si Viorel, care au inceput totul printr-un parteneriat de afaceri si au sfarsit fiind impreuna.

Adina sustine ca s-a indragostit de Viorel in luna iulie , chiar dupa finalul editiei Nora pentru mama 2…insa Carmen este neincrezatoare si considera ca a fost tradata de Adina inca din timpul concursului.

In momentul de fata cei doi au o relatie frumoasa, dar de acest lucru nu este convinsa si mama lui Viorel, care o acuza pe Adina de faptul ca ii “mananca” banii fiului ei.

Stefan si Andreea, un cuplu logodit

Tuesday, March 3rd, 2009

In urma cererii in casatorie, facuta de Stefan Andreei, acestia au capatat mai multa putere de a face fata tuturor obstacolelor care le-ar sta in calea fericirii. Andreea si Stefan sunt de acum un cuplu mai solid si indiferent de ce cred alti concurenti, ei sustin ca se iubesc si doresc sa se casatoreasca.

Ce sanse credeti ca are acest cuplu de a castiga concursul Nora pentru mama 3?

Ioana, Lavinia si Mihaela au reintrat in casa Nora pentru mama

Tuesday, March 3rd, 2009

In seara de sambata, fetele iesite din concurs au avut parte de o surpriza…acestea au avut sansa de a reintra in concurs cu drepturi depline. Printre fetele norocoase s-au numarat doar Ioana, Lavinia si Mihaela; acestea au primit o a doua sansa de a demonstra ca merita sa mearga pana la capat in concurs.

Ce parere aveti de intrarea in casa a celor 3 fete?

Mihai, impreuna cu doamna Stefana au parasit in seara de sambata concursul Nora pentru mama

Tuesday, February 24th, 2009

Sambata au avut loc eliminari de baieti… si pentru ca in urma cu o saptamana tocmai plecase iubita lui, Mihai s-a decis sa le ceara tuturor concurentelor sa-l nominalizeze pentru a parasi concursul.

Mihai a strans cele 4 nominalizari de la fetele din casa si s-a dovedit bucuros ca iese din concurs pentru a se reintalni cu Georgiana.

Singurul lucru care l-ar fi putut salva de la iesire a fost votul Gratianei, careia i s-a oferit sansa de a proteja un baiat…si spre multumirea lui Mihai, cel protejat a fost Marian.

Credeti ca relatia dintre Mihai si Georgiana va continua si in afara casei?

Violenţă la “Noră pentru mama”: soacrele s-au luat la pumni

Tuesday, February 24th, 2009
O invitată în reality show-ul de pe Kanal D şi-a bătut o colegă. A ales baia, acolo unde camerele de luat vederi nu pătrund…

Protagonistele sunt Ildiko, mama lui Alexandru, din Sighetu Marmaţiei – despre care se ştie că s-a căsătorit de curând cu bărbatul alături de care trăieşte de 27 ani – şi Stela, mama lui Ştefan, din Bucureşti. Cele două s-au încăierat în baie, locul din care nu se difuzează imagini, iar Ildiko i-a învineţit ochiul celeilalte “soacre” concurente. Mama agresoare nu e la prima abatere. Se pare că toată adunarea de nurori, mame şi gineri tremură de spaimă la apariţia doamnei cu pricina. Ildiko a mai anunţat de câteva ori că va bate pe oricine nu-i dă dreptate şi a fost filmată cum arunca un pahar cu apă înspre altă victimă.

Ildiko şi Stela se ceartă mai tot timpul.

Sursa: www.cotidianul.ro

Georgiana a parasit emisiunea Nora pentru mama

Sunday, February 15th, 2009

Aseara Georgiana a fost eliminata de doamna Lucica.

Ce parere aveti de plecarea Georgianei?

Roger – noul baiat intrat in casa special pentru Roxana

Sunday, February 15th, 2009

Sâmbătă, 14 februarie, la „Noră pentru mama” a fost o petrecere de zile mari pentru a sărbători Ziua Îndrăgostiţilor.

Concurenţii au petrecut cea mai frumoasă zi a îndrăgostiţilor într-un decor în spiritul acestei sărbători: cu baloane, inimioare, un bar şi un barman ce i-a „antrenat pe concurenţi”, iar formaţia „Cvartet Passione” a dat naştere celor mai romantice melodii. Casa „Noră pentru mama” si-a deschis uşile în această zi şi a primit atât partenerii de viaţă ai mamelor prezente în casă, cât şi pe Mihaela, logodnica lui Alexandru, concurenta eliminată şi acum prezentă pentru a-i face o surpriză celui căruia i-a declarat dragostea sa.

Surprizele nu au uitat-o insa si pe Roxana, care a primit cadou de Ziua Indragostitilor de la Roger, noul baiat intrat in casa special pentru ea.

Credeti ca Roxana va forma un cuplu cu Roger?