Carmen si Aurutu de la NPM2 s-au casatorit
Wednesday, March 4th, 2009Mult controversatul cuplu de la Nora pentru mama 2, Carmen si Aurel, care s-au cunoscut in afara casei si care au trait impreuna in Italia, s-au reintalnit la editia a 2-a Nora pentru mama, unde au incercat sa-si continue relatia care se destramase.
Cei 2 au petrecut in casa o perioada mai mult de tachinare… Carmen a realizat pe parcusul concursului ca relatia ar putea deveni foarte serioasa si a preferat sa renunte la Aurel, motivand faptul ca nu il iubeste si ca niciodata nu l-a iubit. In casa a urmat un sir aproape nesfarsit de jigniri si acuze aduse de Carmen lui Aurutu si mamei sale…
Dupa finalul editiei Nora pentru mama 2, in care cei doi ar fi putut chiar sa castige concursul, Carmen a decis sa nu mai tina legatura cu Aurel si mama sa… dar surpriza, cei 2 s-au reintalnit si au decis sa ramana impreuna, iar in prezent s-au casatorit si locuiesc in Italia.
Se pare ca celor doi le-a fost sortit sa fie impreuna… le uram casa de piatra!




