Marian este foarte posesiv in relatia cu Violeta
Friday, March 13th, 2009De cand formeaza un cuplu la Nora pentru mama 3, Marian si Violeta sunt nedespartiti. Acest lucru a facut-o pe Violeta sa se simta oarecum sufocata de iubirea lui Marian. Acesta a inceput sa fie foarte gelos pe lucruri aparent marunte, dar care au deranjat-o pe Violeta. Ea considera ca Marian este gelos fara motiv si posesivitatea sa ar putea duce chiar la destramarea cuplului.
“Daca ma iubeste se va schimba”, au fost cuvintele Violetei care inca spera ca Marian isi va schimba comportamentul si va lasa la o parte gelozia extrema pe care o manifesta in fiecare zi.








