Articole din categoria 'Nora pentru mama'

Marian este foarte posesiv in relatia cu Violeta

Friday, March 13th, 2009

De cand formeaza un cuplu la Nora pentru mama 3, Marian si Violeta sunt nedespartiti. Acest lucru a facut-o  pe Violeta sa se simta oarecum sufocata de iubirea lui Marian. Acesta a inceput sa fie foarte gelos pe lucruri aparent marunte, dar care au deranjat-o pe Violeta. Ea considera ca Marian este gelos fara motiv si posesivitatea sa ar putea duce chiar la destramarea cuplului.

“Daca ma iubeste se va schimba”, au fost cuvintele Violetei care inca spera ca Marian isi va schimba comportamentul si va lasa la o parte gelozia extrema pe care o manifesta in fiecare zi.

Ionut si Alina – un cuplu?

Thursday, March 12th, 2009

Ionut a intrat in casa Nora pentru mama 3 special pentru Alina. La scurt timp, cei doi au decis sa mearga impreuna in concurs, urmand ca treptat sa se cunoasca si sa formeze un cuplu.

Desi Alina marturisea la un moment dat ca simte fluturi in stomac pentru Ionut, aceasta a fost mai mereu confuza in ganduri si in sentimente si a decis sa puna capat “relatiei” cu Ionut pentru ca inca se mai gandea la Costin, fostul sau prieten.

Oferindu-i-se ocazia de a transmite un mesaj de dragoste fostului iubit, Alina a refuzat motivand ca relatia lor nu mai are sanse sa fie cum a fost odata…

Imediat dupa intrarea in casa a doamnei Antoaneta, Alina si-a schimbat din nou atitudinea fata de Ionut si a decis sa se impace cu el. Oare de ce?

Antoneta – Bicaz, judeţul Neamţ

Thursday, March 12th, 2009

Vârsta: 47 ani

In seara de sambata, inca o concurenta si-a facut aparitia in Cetatea Dragostei, la Nora pentru mama 3..este vorba de doamna Antoneta, mama lui Ionut, care a intrat in casa pentru a-l sustine pe fiul ei, in cuplul format cu Alina.

A absovit 10 clase, iar în prezent locuieşte în Italia dar a venit în ţară pentru a-şi susţine fiul, pe Ionuţ, chiar dacă el nu formează un cuplu solid cu Alina. Spune despre ea că este sinceră, sufletistă şi miloasă, mândrindu-se cel mai mult cu copiii ei.

Ce parere aveti de doamna Antoneta?

NPM1: Monica este insarcinata in 6 luni

Thursday, March 12th, 2009

Monica, fosta concurenta Nora pentru mama 1, a reusit sa-si implineasca visul…Aceasta poarta in pantece de 6 luni, copilul lui George, iubirea vietii ei.

Monica a demonstrat in concursul Nora pentru mama 1, ca iubirea ei pentru George a fost mai presus de orice…Initial Monica venise la concursul Nora pentru mama pentru afirmare si a incercat sa formeze un cuplu cu Bris, pana cand la un moment dat a cedat in fata iubirii si cu lacrimi in ochi a marturisit ceea ce simte si cat de mult il iubeste pe George… si iubirea a invins.

Lavinia a parasit pentru a treia oara concursul Nora pentru mama 3

Tuesday, March 10th, 2009

In seara de sambata, mamele au fost nevoite sa faca nominalizari de fete. Cele 4 mame ramase in concurs (Ildiko, Ioana, Lucica si Stela) au fost rugate de Lavinia sa o nominalizeze pentru a iesi din concurs. Acestea i-au respectat dorinta si drept urmare Lavinia a parasit pentru a treia oara concursul Nora pentru mama 3, motivandu-si dorinta de a pleca prin faptul ca nu a reusit sa se regasesca in aceasta emisiune matrimoniala.

Ema de la NPM2 este din nou insarcinata

Friday, March 6th, 2009

Ema si Catalin de la Nora pentru mama 2, au dovedit ca sunt cel mai longeviv cuplu din casa…acestia au ramas impreuna si dupa terminarea editie NPM2, mai mult decat atat s-au mutat impreuna si sunt decisi sa se casatoreasca cat de curand.

Acestia s-au stabilit in Suedia, iar Ema este insarcinata in 5 luni…copilul va fi botezat de Gabriela Cristea Toader asa cum aceasta a promis.

Ce parere aveti de evolutia cuplului Ema si Catalin?

Cristian de la NPM2 are iubita

Friday, March 6th, 2009

Dupa iesirea din casa Nora pentru mama 2, Cristian a plecat acasa cu o Mazda X5, dar nu si cu Alexandra de care s-a despartit la scurt timp printr-un simplu mesaj.

Motivele pentru care s-au despartit au fost simple: nu s-au potrivit, in consecinta se pare ca nu s-au iubit indeajuns pentru a ramane impreuna…

Odata ramas singur, Cristian a fost asaltat de admiratoare, dintre care a ales numai una..actuala lui iubita.

Ce parere aveti de Cristian si noua sa iubita?

NPM2: Dragos a uitat-o pe Tatiana

Thursday, March 5th, 2009

Dupa sfarsitul relatiei, Dragos si Tatiana au incercat sa-si refaca viata si sa uite ca au fost vreodata impreuna. Dintre cei doi, se pare ca Dragos a fost cel care a uitat-o mai repede pe Tatiana si s-a indragostit…de Elena, actuala sa iubita.

In prezent, Dragos si Tatiana sunt in proces de divort. Nu se stie sigur cine a fost mai mult de vina, insa este cert ca cei doi nu s-au iubit atat de mult precum declarau in concurs.

Ce parere aveti de noua iubita a lui Dragos, credeti ca cei doi se potrivesc?