Iesirea Laurei din casa NPM3
Sunday, October 26th, 2008La finalul acestei saptamani, surprinzator sau nu, Laura a fost cea care a parasit Aleea Dragostei. Desi a avut doar o singura nominalizare, din partea doamnei Ildiko (care a iesit Mama Saptamanii), aceasta a fost deajuns ca Laura sa parasesca aceasta competitie.
Inainte de iesirea din casa, aceasta a declarat ca doamna Stela este si va ramane pentru ea ca o a 2-a mama..reusind astfel sa o sensibilizeze pe doamna Stela..
Ce parere aveti despre iesirea Laurei? Credeti ca doamna Ildiko a nominalizat corect?



