Articole din categoria 'Nora pentru mama'

Iesirea Laurei din casa NPM3

Sunday, October 26th, 2008

La finalul acestei saptamani, surprinzator sau nu, Laura a fost cea care a parasit Aleea Dragostei. Desi a avut doar o singura nominalizare, din partea doamnei Ildiko (care a iesit Mama Saptamanii), aceasta a fost deajuns ca Laura sa parasesca aceasta competitie.

Inainte de iesirea din casa, aceasta a declarat ca doamna Stela este si va ramane pentru ea ca o a 2-a mama..reusind astfel sa o sensibilizeze pe doamna Stela..

Ce parere aveti despre iesirea Laurei? Credeti ca doamna Ildiko a nominalizat corect?

Intrarea in casa a noi concurenti: Marian impreuna cu mama sa Ioana

Sunday, October 26th, 2008

Noi concurenti au pasit in casa Nora pentru mama: Marian si mama sa doamna Ioana. Acestia au intrat inca de la inceput cu drepturi depline.

Marian, in varsta de doar 19 ani a declarat ca intra in casa Nora pentru mama pentru Alina, aceasta fiind preferata lui.

Doamna Ioana, desi deabia intrata in casa a fost nevoita sa faca o nominalizare: Mihaela.

Cum credeti ca se vor integra cei 2 in casa Nora pentru mama?

Descalificarea lui Gabriel din emisiune

Sunday, October 26th, 2008

Comportamentul lui Gabriel si al lui Bogdan a fost unul necorespunzator, jignitor la adresa realizatorilor emisiunii. Acestia nu au purtat lavalierele si au inceput sa injure ca la usa cortului. Datorita incalcarii regulamentului acestia au fost sesizati de comisie si au fost rugati sa-si revizuiasca comportamentul.

Verdictul a fost:

  • Bogdan a reusit sa se stapaneasca in urma sesizarii si astfel a avut sansa sa ramana in casa Nora pentru mama.
  • Gabriel in ciuda sesizarilor a continuat cu acelasi comportament, fiind descalificat pentru incalcarea regulamentului emisiunii…acesta urmeaza sa fie intentat in instanta pentru a respecta clauzele contractuale.

Ce credeti ca i-au determinat pe cei 2 sa adopte un astfel de comportament?

Plecarea Valentinei din casa Nora pentru Mama 3 :(

Sunday, October 19th, 2008

Din pacate in aceasta seara, Valentina a avut 2 nominalizari si a fost nevoita sa paraseasca casa Nora pentru Mama 3.

Din cauza faptului ca Ildiko a iesit Mama Saptamanii si nominalizarea acesteia a fost Valentina, Ioana a trebuit sa reintre in casa, urmand ca Valentina sa paraseasca competitia.

Odata cu iesirea Valentinei din casa Nora pentru Mama, s-a destramat si singurul cuplu “inchegat” din cadrul competitiei, Bogdan urmand sa mearga singur in concurs de-acum incolo.

Cei doi au decis ca se vor intalni in afara concursului, unde vor continua relatia de iubire…dar Bogdan oare va rezista?

Ce credeti ca se va intampla cu relatia celor doi dupa iesirea Valentinei din casa?

Cuplul Alexandru-Violeta?

Sunday, October 19th, 2008

Alexandru o vrea pe Violeta, dar ea il place pe el? Credeti ca are sanse acest cuplu? La prima vedere se potrivesc foarte bine…sa speram ca vor “confirma” in curand ca formeaza un cuplu :)

Dezvaluirile Ioanei

Sunday, October 19th, 2008

Ioana a avut multe lucruri de spus despre viata ei…multe dintre ele foarte triste: pe cand era mica, mama ei a abandonat-o….a avut un prieten pe care il iubea (si din cate am observat se pare ca il iubeste si acum) foarte mult dar de care s-a despartit. A intrat in concurs sa uite de lucrurile neplacute si sa inceapa o viata noua..poate sa cunoasca o alta mare iubire, dar nu a fost asa…se pare ca Ioana se gandeste si acum la fosta sa relatie, si spune ca nu crede ca va mai gasi un baiat ca fostul sau prieten.

Desi a marturisit ca se simte atrasa de Stefan, nu cred ca va reusi sa formeze un cuplu in casa Nora pentru Mama, dar nu se stie niciodata…

Intrarea in casa a doamnei Stefana, matusa lui Mihai

Sunday, October 19th, 2008

In aceasta seara, Mihai a avut parte de o surpriza…matusa lui, doamna Stefana a intrat in casa Nora pentru Mama pentru a-l sustine in concurs. Aceasta s-a aratat multumita si fericita de Georgiana, pretendenta lui Mihai si a promis ca ii va ajuta in concurs…”au intrat 2 si iesim 3″ au fost cuvintele doamnei Stefana, prin care a vrut sa spuna ca ii va sustine si va fi alaturi de ei pana la finalui concursului.

Desi a intrat chiar in aceasta seara, cu drepturi depline..doamna Stefana a fost nevoita sa faca si prima nominalizare, adica Ioana.

Ce parere aveti despre matusa lui Mihai? Credeti ca va reusi sa se faca placuta de Georgina si de fete?

Roxana – Mireasa Saptamanii

Sunday, October 19th, 2008

In aceasta seara Roxana a iesit din nou Mireasa Saptamanii, fiind urmata pe locul 2 de Mihaela, pe locul 3 de Oana si pe locul 4 de Alina.

Tot in aceasta seara Roxana a decis ca nu vrea sa formeze un cuplu cu Stefan, sfatuindu-l pe acesta sa se orienteze catre alte fete. Acesta s-a gandit la cea de-a doua optiune, adica Andreea…insa nu a fost ferm in luarea unei decizii, preferand sa mai astepte. Mama lui Stefan, i-a recomandat-o insa pe Ioana…singura fata pe care i-ar recomanda-o din casa.

Oare cum va reactiona Stefan pe parcurs, o va alege pe Andreea ( fire total diferita de Roxana) sau va incerca sa ii castige increderea Roxanei in continuare?